Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić napis na liście serwerów?


Cegli

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanko jak zrobic taki napis ? ja ma MC**.PL

 

 

3-koxow.jpg
 

 

On jest taki inny wiekszy !

 

Prosze nie podawac mi zadnych pluginow typu motdmanager i innych gowien ! Jak to zrobic w serwer.propertis ?

 

 

 

 

Za kazda dobra opinie daje lajki

» Szukam WSPÓŁWŁAŚCICIELA «


Serwer bedzie miał 100 slotów, więcej info na PW

Opublikowano

Jprd.. Ale mi chodzi o ten format napisu ! 

» Szukam WSPÓŁWŁAŚCICIELA «


Serwer bedzie miał 100 slotów, więcej info na PW

Opublikowano

Chodzi ci o ten napis  MCHC  na czerwono czy obrazek ?

------------------------|

Gasman245           |

MPCForum            |

------------------------|

Opublikowano

chodzi mi u napis.

wgrywasz do ftp nazwe server-icon.png , ten obrazek musi być 64x64 albo nie zadziała ;-)

Opublikowano

Panowie wy mnie nie rozumiecie napis MCHC jest taki jakby inny od innych ! taki wyższy dodajcie sobie mchc.pl do listy i porownajcie sobie z innymi motd !

» Szukam WSPÓŁWŁAŚCICIELA «


Serwer bedzie miał 100 slotów, więcej info na PW

Opublikowano

Czekam dalej na odpowiedzi Prosze o nie dawanie mi % poniewaz to pilne !

» Szukam WSPÓŁWŁAŚCICIELA «


Serwer bedzie miał 100 slotów, więcej info na PW

Opublikowano

@Ref

Ale co ty jeszcze chcesz? opis jak opis, możesz taki ustawić, polecam do tego plugin:

http://www.mpcforum.pl/topic/1150657-dl-fakeserver-v20-zmien-ilosc-graczy-online-unikalne-motd-powitaj-gracza-jego-nickiem-zobacz-ssy-ma-api/

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Wy mnie nie rozumiecie zaraz dam EDIT i wstawie ss o co mi chodzi ! -,-

EDIT:

 

3-koxow.jpg

 

 

To MC**.PL  jest takie wieksze od innych liter

 

- Dla moderatora specjalnie zamazalem na bialo zeby nie bylo ze reklama, prosze nie dawac mi %

» Szukam WSPÓŁWŁAŚCICIELA «


Serwer bedzie miał 100 slotów, więcej info na PW

Opublikowano

@up ten napis jest pogrubiony ale i tak większy niż te dwa na dole ;)

 

zaraz dam edita jak to zrobic jesli sam sie dowiem ;p

Jeśli pomogłem zostaw lajka ↗


Opublikowano

@up ten napis jest pogrubiony ale i tak większy niż te dwa na dole ;)

 

zaraz dam edita jak to zrobic jesli sam sie dowiem ;p

jest tylko pogrubione widac od razu... wystraczy np popatrzeć na ostatnie E i na E w EasyHC

Oba identyczne co do pixela...

 

A samo MCHC to tylko inne znaki ... wystraczy sobie gdzieś poszukać w tablicach unicode

http://www.tamasoft.co.jp/en/general-info/unicode.html

Spr znaków greckich :P lub ruskich

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

jest tylko pogrubione widac od razu... wystraczy np popatrzeć na ostatnie E i na E w EasyHC

Oba identyczne co do pixela...

 

A samo MCHC to tylko inne znaki ... wystraczy sobie gdzieś poszukać w tablicach unicode

http://www.tamasoft.co.jp/en/general-info/unicode.html

Spr znaków greckich :P lub ruskich

Ale jakie to moga byc znaki bo mi nie wchodzi -,- ?

» Szukam WSPÓŁWŁAŚCICIELA «


Serwer bedzie miał 100 slotów, więcej info na PW

Opublikowano

w jakim sensie nie wchodzi?

Chodzi mi zebys podala mi ta czcionke co oni maja !

» Szukam WSPÓŁWŁAŚCICIELA «


Serwer bedzie miał 100 slotów, więcej info na PW

Opublikowano

Chodzi mi zebys podala mi ta czcionke co oni maja !

podałam ci tablice, poszukaj sobie... co ja jestem... wikipedia? testuj aż w końcu znajdziesz znak który będzie w miarę podobny (uważaj bo może musi być też pogrubiony :P)

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

podałam ci tablice, poszukaj sobie... co ja jestem... wikipedia? testuj aż w końcu znajdziesz znak który będzie w miarę podobny (uważaj bo może musi być też pogrubiony :P)

No ale mogla bys podeslab bo ja szukam tych literek i nie moge znalesc, moze wiesz jak sie nazywaja te literki ?

» Szukam WSPÓŁWŁAŚCICIELA «


Serwer bedzie miał 100 slotów, więcej info na PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...